Ochrona przed SARS-CoV-2

Od dnia 16.03.2020 zostaje ograniczony dostęp do Poradni specjalistycznych oraz Oddziału Dziennego Chemioterapii MRUKMED w Rzeszowie.

Wprowadzony zostaje wzmożony system ochrony pacjentów

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz mając na względzie fakt, że chorzy w trakcie leczenia często mają obniżoną odporność, od dnia 16.03.2020 zostaje ograniczony dostęp do Poradni specjalistycznych oraz Oddziału Dziennego Chemioterapii MRUKMED w Rzeszowie. Wprowadzony zostaje wzmożony system ochrony pacjentów.

  1. Wstęp będą mieli tylko pacjenci umówieni na wizytę (w przypadku trudnosci w samodzielnym poruszaniu pomoże personel placówki)
  2. Każda osoba będzie miała mierzoną temperaturę i wypełniała ankietę.
  3. Osoby towarzyszące po odprowadzeniu pacjenta pod drzwi przychodni są proszone o opuszczenie terenu przychodni,aby uniknąć niepotrzebnego tłoku.
  4. Osoby, u których występują objawy grypowe (gorączka, bóle kostno-mięśniowe, kaszel, duszność) proszone są o zgłoszenie tego faktu telefonicznie przed wizytą i nieprzychodzenie na wizytę, oraz postępowanie w takim przypadku zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.
  5. Wizyty w poradniach (wystawienie recepty, zwolnień) odbywaja się w ramach teleporad pod numerem telefonu przychodni.

Apelujemy o odpowiedzialność i zrozumienie. Proszę ściśle stosować się do zaleceń personelu placówki.

Trusted Site Seal
SSL Certificate